Тексти
Новини

Торговий центр «Гулівер» (Павлоград) – учасник Malls Club!

До професійного об`єднання торгових центрів України Malls Club приєднався ТЦ «Гулівер» (місто Павлоград)!


Торговий центр «Гулівер» є одним з найбільших центрів торгівлі Західного Донбасу і, разом з тим, серйозним учасником українського ринку комерційної нерухомості. Актив забудованих функціонуючих площ становить 9 000 м.кв. Введений в експлуатацію в 2006 році, «Гулівер» розташувався в самому центрі Павлограда, ставши першим сучасно оснащеним моллом ТЦ міста.


Сьогодні ТЦ «Гулівер» став однією з найбільш відвідуваних локацій міста. Щодня торговий центр відкриває свої двері для 10 000 відвідувачів, що дозволяє будувати виправдані прогнози стосовно подальшого формування трафіку і планів розвитку.


Також, завдяки регулярному проведенню розважальних програм і акцій, ТЦ «Гулівер» став культурним центром, втіленням вишуканого стилю, гарного смаку і комфорту.


Багатофункціональний торговий центр «Гулівер» є одним з улюблених місць городян, куди приходять за обновками і приємними враженнями всією сім’єю!


Однією з переваг є розвиток ТЦ в онлайн сфері. Завдяки якісному та регулярному контенту в соц. мережах «Гулівер» завойовує любов та довіру своїх користувачів та має можливість з легкістю знайомити мешканців міста з новими партнерами та орендарями.


Раді вітати ТЦ «Гулівер» у сім`ї Malls Club!