У сучасному світі, коли питання екології та збереження природних ресурсів стають все більш актуальними, важливо підтримувати екологічно чисте споживання як особисто кожному громадянину, так і бізнесу.
ТРЦ Respublika Park — це приклад інноваційного підходу до екологічності, де майже кожен напрямок роботи спрямований на збереження навколишнього середовища. Від енергоощадних технологій, сортування відходів до відмови від фосфатів та фосфонатів — розповідаємо, як ТРЦ стає ще більш «екофрендлі».
"Вирощування рослин в ТРЦ Respublika Park має не лише декоративну функцію, але і сприяє збереженню екологічно чистого середовища, очищаючи повітря та створюючи комфорт для відвідувачів. Кількість живих рослин та дерев у Respublika Park справді вражає, такого ви не побачите в жодному іншому ТРЦ. Це не просто декорації, а й прояв піклування про довкілля. Окрім візуальних переваг, такий підхід до озеленення має і практичні переваги для нашої екосистеми. Рослини сприяють покращенню якості повітря, зменшуючи рівень забруднення і підвищуючи кисневий баланс в приміщенні. Вони абсорбують шкідливі речовини та пил. Крім того, рослини сприяють підтриманню вологості та створюють комфортний мікроклімат для відвідувачів", - зазначає технічний директор ТРЦ Respublika Park Максим Романенко.
"Враховуючи той факт, що вода є основою нашої планети та становить значну частину її поверхні, нам важливо приєднатися до міжнародного тренду зменшення концентрації фосфатів та фосфонатів. Ця ініціатива активно розвивається та підтримується в Європі, і ми не можемо залишитися осторонь. Зазначу, що цей крок відповідає побажанням наших акціонерів, серед яких є представники з Європи, зокрема інвестор Respublika Park - австрійська компанія Trafin, яка турбується про екологію та збереження природних ресурсів", — зауважує Юлія Щаслива, генеральний директор ТРЦ Respublika Park.
"Ми віримо, що такий крок може позитивно вплинути на довкілля та майбутнє нашої планети. На державному рівні ми вважаємо за необхідне введення обмежень щодо використання фосфатів у мийних засобах, аналогічно до практики багатьох країн Європейського Союзу. Поки що законодавство України щодо цього питання є нестабільним, і ми сподіваємося на покращення цієї ситуації в майбутньому завдяки усвідомленню проблеми особисто кожним громадянином", — резюмує Юлія Щаслива.