Відвідувачі обмежили свою соціальну мобільність і менше мігрували за межі комфортного ореолу проживання. Змінився і поведінковий патерн покупців, адже час сімейного шопінгу змістився із вихідних на будні. Тобто у заключенні про «кардіограму» трафіку ТРЦ можна сказати, що він став цільовим, конверсійним, із більшою частотою та у будні.
У гравців є побоювання, що можемо не побачити відкладеного попиту, який спостерігався під час попередніх обмежень у торгівлі. На сьогодні галузь не володіє інформацією, скільки триватимуть такі умови відвідування ТРЦ і коли дата закінчення. Така невідомість психологічно впливає на покупців, заважаючи планувати сімейні шопінг-бюджети.
Для нас результативніше працювати із тими брендами та проактивними орендарями, які розуміють цінність продуманих маркетингових активностей, які націлені на стимулювання попиту, створення споживацької потреби та нових мотивів шопінгу. Адже торговий центр для брендів – це канал просування, інструмент прямої взаємодії із покупцем та управління customer journey в офлайновій точці продажу.
Ми і надалі будемо рекомендувати брендам наших орендарів «виходити» у галерею до покупців, бути до них ближче, прислухатися до персоналу на місцях, вражати креативом, відкритістю та гостинністю, щоб викликати до себе інтерес, бажання взаємодіяти та купувати.